Na rynku działamy już od 1980 roku, stale rozwijając swoje umiejętności i dopasowując ofertę do zmieniających się potrzeb klientów i rynku.

Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi z zakresu produkcji i montażu systemu ogrodzeniowego, znajdujesz się we właściwym miejscu. Dlaczego? Ponieważ wysokiej jakości produkcja i profesjonalny montaż systemów ogrodzeń to coś, co nas wyróżnia na rynku i sprawia, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy.

Będąc producentem systemów ogrodzeniowych dla klientów indywidualnych, dla dużych obiektów przemysłowych, czy dla obiektów sportowych, oferujemy trwałe i innowacyjne: ogrodzenia panelowe, ogrodzenia boisk – sportowe, bramy, furtki, a także ogrodzenia gabionowe.

Nasze produkty wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom, ponieważ wyróżniają się: przystępną ceną, łatwym i szybkim montażem, wysoką trwałością, a także bardzo dobrym zabezpieczeniem przeciwkorozyjnym. Dodatkowo każde z zamówień traktujemy indywidualnie i każde jest dla nas równie ważne.

Monitorując zmieniające się na rynku trendy, dbamy o wysoką jakość estetyczną naszych ogrodzeń. Dzięki temu oferowane przez nas produkty – panele ogrodzeniowe, czy ogrodzenia gabionowe, zyskują coraz większą popularność, znajdując uznanie wśród zagranicznych klientów.

Swoją działalność rozwinęliśmy o kraje takie jak: Czechy, Słowacja, Słowenia, Rosja, Ukraina, Białoruś, Estonia, Łotwa, Litwa, Węgry, a także Irlandia i Anglia.

Z troski o Twój komfort możemy Ci skutecznie i rzeczowo doradzić w kwestii doboru odpowiedniego ogrodzenia, jak również profesjonalnie zamontować nasz produkt.

5 lat
gwarancji

W trosce o Twoje zadowolenie udzielamy Ci 5-letniej gwarancji na nasze produkty

Szybka
realizacja

Szanując Twój czas, oferujemy Ci sprawną i szybką realizację Twojego zamówienia

Jakość
i wzornictwo

Na bieżąco monitorujemy najnowsze trendy w projektowaniu ogrodzeń, dostosowując ich design do aktualnych standardów

Doradztwo
projektowe

Proponujemy Ci kompleksową obsługę, produkcję i montaż ogrodzeń na terenie całego kraju oraz poza jego granicami