W trosce o naszych klientów sięgamy wyłącznie po materiały i surowce najwyższej jakości i dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb odbiorców naszych produktów.

Klient indywidualny

slajd-1

 

Nasze produkty kierujemy do klienta indywidualnego. To nie tylko panele ogrodzeniowe, czy ogrodzenia gabionowe, ale również bramy i furtki stanowiące integralną część każdego ogrodzenia. Bramy przesuwne samonośne, bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe, które możesz znaleźć w naszej ofercie, idealnie nadają się do zamknięcia wjazdu posesji prywatnego domu rodzinnego. Indywidualnie dobrane ogrodzenia panelowe 2D ozdobne/frontowe świetnie wpasują się w krajobraz otoczenia prywatnej posesji. Ogrodzenia gabionowe, których innowacyjny design powstaje dzięki zastosowaniu w gabionach stali i naturalnych kamieni będących ich wypełnieniem, stanowi nie tylko zabezpieczenie posesji, ale i spełnia funkcję ozdobną.

Obiekty przemysłowe

slajd-3

Dzięki niezawodnej konstrukcji i solidnej budowie, nasze produkty znajdują zastosowanie przy grodzeniu dużych obiektów przemysłowych, hal magazynowych, czy placów budowy. Ogrodzenia panelowe, bramy i furtki idealnie spełniają swoją rolę zabezpieczenia terenu. Nasze bramy przesuwne samonośne idealnie nadają się do zamknięcia wjazdów przemysłowych, czy dużych hal magazynowych. Szerokość takich bram w świetle wynosi do 12 metrów, a dzięki zastosowaniu dwóch przeciwległych bram zyskać można wjazd o szerokości 24 metrów. Alternatywę dla bram przesuwnych stanowią bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe – ich szerokość między słupami wynosi do 15 metrów, przez co świetnie nadają się do zamknięcia dużych wjazdów.

Obiekty sportowe

slajd-2

Ogrodzenia boisk – sportowe należą do obszaru ogrodzeń specjalistycznych. Z uwagi na specyfikę obiektów sportowych konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie terenu, na którym się znajdują.
W naszej ofercie posiadamy: panele ogrodzeniowe, segmenty, słupki, bramy i furtki, których materiały i surowce o najwyższej jakości, które idealnie nadają się do zabezpieczenia obiektów sportowych, zapewniając maksimum ochrony dla sportowców, jak i publiczności zgromadzonej na terenie takiego obiektu. Dodatkowo różne konfiguracje systemów ogrodzeniowych umożliwiają dostosowanie ich do oczekiwań klienta – od gminnych boisk po duże stadiony sportowe.