Zakup ogrodzenia posesji to inwestycja na całe lata, dlatego więc nie warto na niej oszczędzać. Decydując się na tańszy system ogrodzeniowy oszczędzasz, ale tylko z pozoru.

Rezultaty pozornej oszczędności możesz zauważyć po pierwszej zimie i lecie, gdzie temperatury są albo bardzo niskie, albo bardzo wysokie. Wichury, ekstremalne mrozy, długotrwałe opady śniegu i pośniegowe błoto mogą mocno nadwyrężyć kondycję Twojego ogrodzenia. Pęknięcia, rdza, odkształcenie się panelu ogrodzeniowego, wyblaknięcie powłoki ogrodzenia to tylko niektóre z przykrych niespodzianek, które może Ci zafundować tańszy produkt. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki możesz zapomnieć o gwarancji jakości i długowieczności swojego nowego ogrodzenia.

Nie inwestuj w tanie ogrodzenia!

Niejednokrotnie zdarza się, że koszt z pozoru taniego ogrodzenia jest znacznie większy, aniżeli inwestycja w droższy system ogrodzeniowy. Dlaczego? Po pierwsze musisz pamiętać o krótkiej żywotności ogrodzenia, które szybko zużywając się wymusza na Tobie wymianę na nowe. Decydując się na ogrodzenie tańsze, musisz mieć na uwadze ryzyko szybszej eksploatacji jego elementów Dodatkowo tańsze systemy ogrodzeniowe wymagają czasochłonnej i kosztownej renowacji i konserwacji. W efekcie koszt inwestycji w droższy, ale jakościowo zdecydowanie lepszy system ogrodzeniowy jest zdecydowanie bardziej opłacalny.

Wysoka jakość przede wszystkim

Wysoką klasę stanowią panele ocynkowane, czyli te podlegające procesowi cynkowania ogniowego zgodnie z normą EN-ISO 1461. Proces cynkowania ogniowego polega na „kąpieli” stalowych elementów w ciekłym cynku o temperaturze 440-460ºC. W efekcie tego procesu na powierzchni stali zachodzi zjawisko dyfuzji. Stal wraz z cynkiem tworzą wspólną warstwę stopową, gdzie odkłada się warstwa czystego cynku. Nierozdzielnie związana ze stalowym podłożem powłoka cynku efektywnie zabezpiecza panele ogrodzeniowe przed korozją. Ocynkowany panel dodatkowo można malować elektrostatycznie, dzięki czemu zyskuje on na estetyce wyglądu. Najlepsze lakiery proszkowe w bogatej kolorystyce z palety RAL dodatkowo zwiększają odporność ogrodzenia panelowego na rdzę. Bardzo dużą zaletą farby proszkowych jest to, iż są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Z troski o klienta i środowisko do produkcji naszych systemów ogrodzeniowych wybieramy najlepsze środki. Pamiętaj, że wysokiej klasy panel nie pęknie, nie wyblaknie i będzie Ci służył przez wiele lat!